Redlica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
350 000 PLN
Powierzchnia
778 m2

Na sprzedaż działka zlokalizowana w kompleksie działek w Redlicy (Wołczkowo) o kształcie zbliżonym do prostokąta, wymiary ok. 18,8m x 41m. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi dojazdowej. Niewątpliwym atutem są media w drodze przy działce: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

To ciekawa oferta dla osób marzących o wybudowaniu własnego domu w szybkim terminie. Nieruchomość położona jest w obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra o przeznaczeniu MJ/U01: zabudowa mieszkaniowa - usługowa (nieuciążliwa) jednorodzinna.

Ustalenia MPZP:
- maksymalna wysokość zabudowy: do 2 kondygnacji nadziemnych z dopuszczeniem poddasza użytkowego - max 12m od najwyższego poziomu terenu przy budynku do kalenicy,
- dachy strome o pochyleniu połaci głównych min 40º, dopuszcza się dach "mansardowy",
- dopuszczalny maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 35%,
- obowiązująca linia zabudowy - 5m od linii rozgraniczającej drogi,
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnych 50%.

W przyszłości planowana obwodnica zachodnia Szczecina spowoduje, iż tereny te będą rewelacyjnie połączone z miastem jak i z pasem nadmorskim.

Dominika Kędzierska

Dominika Kędzierska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).