Stare Czarnowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
340 000 PLN
Powierzchnia
3 444 m2

Na sprzedaż działka o powierzchni 3444m2 zlokalizowana we wsi Stare Czarnowo pow. gryfiński.

Działka położona jest w bliskim otoczeniu lasów (Puszcza Bukowa) oraz jeziora Miedwie w malowniczej wsi w bliskiej odległości od miasta Pyrzyce, Stargard lub Szczecin.

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.

Podstawowe zapisy:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,
- dodatkowa zabudowa w postaci budynków gospodarczych bądź garaży (lub wiat),
- powierzchnia zabudowy do 30% terenu inwestycji,
- udział powierzchni biologicznie czynnej w powierzchni terenu inwestycji nie mniej niż 50%,
- maksymalna wysokość zabudowy- dwie kondygnacje ze stromym dachem,
- powierzchnia nowo wydzielonych działek nie mniejsze niż 800m2.

Kaskadowe ukształtowanie teren, nachylenie południowe. Teren zróżnicowany, na którym znajduje się częściowo lasek mieszany, częściowo drzewa owocowe (czereśnie, śliwa i jabłonie). Dodatkowo na działce znajduje się wykop pod oczko wodne oraz liczne głazy polodowcowe.

Media (prąd i woda) przy drodze głównej około 90 m od granicy działki.

  • Droga dojazdowa: Polna droga
Dominika Kędzierska

Dominika Kędzierska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).