Wapnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
540 000 PLN
Powierzchnia
2 223 m2

Na sprzedaż zadbana działka w Wapnicy o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 31mx61m. Działka z bezpośrednim dostępem do głównej drogi - ul. Turkusowa. Niewątpliwym atutem są media w drodze przy działce: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz.

To ciekawa oferta dla osób marzących o wybudowaniu własnego domu w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej naturą (Jezioro Turkusowe, Woliński Park Narodowy). W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Nieruchomość położona jest w obszarze obowiązywania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębów Wapnica, Wicko i Woliński Park Narodowy Gmina Międzyzdroje, w terenie elementarnym o przeznaczeniu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Ustalenia MPZP:

- zabudowa w formie wolnostojącej lub bliźniaczej,
- dachy dwuspadowe lub wielospadowe o pochyleniu połaci głównych od 25º do 45º,
- dopuszczalny maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 30%,
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnych 50%,
- maksymalna wysokość zabudowy: do 2 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż HZ = 9,0 m n.p.t.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dominika Kędzierska

Dominika Kędzierska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).