Szczecin, Śródmieście

Lokal - wynajem 6 000 PLN 48 PLN/m2
125 m2  Pokoje: 7 1900 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Lokal użytkowy na wynajem w ścisłym Centrum miasta. Znajduje się przy ruchliwej ulicy, bardzo dobrze skomunikowanej. Oferta idealna pod prowadzenie działalności gastronomicznej, choć możliwe jest również prowadzenie działalności biurowej, kancelarii czy sklepu. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy ulicy z możliwością korzystania z ogródka. Lokal składa się z dużej otwartej przestrzeni - z miejscem przeznaczonym pod bar, dwóch toalet dla gości, zaplecza socjalnego z toaleta oraz dwoma pomieszczeniami z zabudową do obsługi gastronomii.

Jest możliwość wynajęcia dwustanowiskowego garażu w podwórzu (25 m2). Można również wykorzystać przestrzeń w piwnicy - na magazyn lub dodatkowe pomieszczenia (50 m2).

Ogrzewanie i ciepłą woda z pieca gazowego. Dodatkowe opłaty - czynsz do zarządcy w wysokości 1400 zł (koszty zarządu, śmieci, woda); dzierżawa ogródka od miasta - w zależności od sezonu (zimowy/letni) - 250 zł lub 350 zł.

Wymagana dwumiesięczna kaucja. Istnieje również możliwość odkupienia sprzętu kuchennego i gastronomicznego aktualnie znajdującego się w lokalu (za rozsądne pieniądze).

Polecam i zapraszam na prezentację.

Agent

Kontakt