Karlino

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
308 m2
Piętro
1

W ofercie do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 308m2 znajdujący się przy głównej drodze w Karlinie. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek po remoncie, ocieplony. Na parterze funkcjonuje bardzo dobrze prosperujący sklep. Obiekt posiada własny parking. Szerokie schody , roleta, pełne przeszklenia po całej długości, w pełni wykończony, nowoczesne ledowe oświetlenie, nowy piec gazowy kondensacyjny wraz z instalacja , własne WC z zapleczem. Dowolna aranżacja lub podział np na 2 lokale . Dodatkowe opłaty do media wg. zużycia . Kaucja 1-miesięczna. Wydanie od zaraz.

Przemysław Klimek

Przemysław Klimek

agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).