Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
529 000 PLN
Powierzchnia
53,10 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5

3 pokojowe położone przy Al. Wojska Polskiego- Plac Zgody. W mieszkaniu zrobiono kapitalny remont, w kuchni zabudowa meblowa.
Pokoje rozkładowe, 2 balkony, ściany gładzone i malowane, na podłogach panele. Kuchnia osobna z oknem. Łazienka z kabiną prysznicową, osobno toaleta. W przedpokoju spore szafy w zabudowie.
Nieruchomość do wydania od zaraz. Zapraszam do obejrzenia.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Anna Kudlik

Anna Kudlik

dyrektor sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).