Szczecin, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
34,45 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w ocieplonym, wysokim budynku zlokalizowanym w pobliżu CH Galaxy.

W mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny remont, obejmujący m.in. wymianę elektryki, wygładzenie ścian, położenie nowych podłóg, nową aranżację łazienki czy zabudowę aneksu kuchennego wyposażonego w AGD.

Większy pokój z aneksem kuchennym (wyposażenie obejmuje m.in. zmywarkę, piekarnik w zabudowie, nowoczesny okap, czy lodówkę), mniejszy z wyjściem na balkon. Okna (PCV) w mieszkaniu wychodzą na cichą stronę. Nowoczesna aranżacja sprawia, że w mieszkaniu poczujemy się komfortowo.

Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Mieszkanie doskonałe jako pierwsze mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji lub jako lokata kapitału.

Polecam!

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Bartosz Ciechanowicz

Bartosz Ciechanowicz

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).