Szczecin, Jasne Błonia

Mieszkanie - sprzedaż 679 000 PLN 5 143,94 PLN/m2
132 m2  Pokoje: 9 1930 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Nowa niższa cena!!!
Świetna inwestycja w dobrym punkcie  miasta Szczecina. Gotowiec inwestycyjny na lokatę kapitału!
Mieszkanie pracuje już 5 lat, powodem sprzedaży jest potrzeba uwolnienia gotówki. Mieszkanie jest zarządzane przez profesjonalną firmę zarządzającą z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu daje pasywny dochód. Przychód z najmu  przy pełnym obłożeniu to ok 5 400 PLN -obsługa firmy zarządzającej = na czysto ok.4500/mc.
W mieszkaniu jest 9 pokoi przerobionych z 5 które znajdują się w KW (8 jednoosobowych, jeden dwuosobowy) kuchnia oraz łazienka a także dodatkowe pomieszczenie wc i dodatkowe pomieszczenie z prysznicem.
Przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 132 m, z dużym balkonem wychodzącym na ogrody domków jednorodzinnych. 2 piętro w 3 piętrowej kamienicy z lat 30-tych. W 2014 roku mieszkanie przeszło generalny remont. Zostały odnowione deski poniemieckie, wygładzone i malowane ściany, wyremontowana kuchnia i łazienka. Ogrzewanie gazowe, nowy piec gazowy. Drzwi antywłamaniowe Gerda. Duże okna p c v z roletami wewnętrznymi, wychodzące na trzy strony świata (wsch., zach., pd.), dzięki czemu jest jasno i słonecznie. Duża kuchnia 13m z dwiema spiżarkami w glazurze i terakocie, zmywarka i kuchenka z piekarnikiem w zabudowie. Łazienka z oknem o pow. 6m i zabudową na wymiar. Niewątpliwym atutem mieszkania jest osłonięty balkon na którym można oglądać zachody słońca.

W opłatach (970 zł)do wspólnoty zawiera się oprócz FR itp również  zaliczka za wodę i śmieci  na 9 osób.

Ładna, wyremontowana klatka schodowa, nowy dach. Bardzo dobra lokalizacja blisko Parku Kasprowicza, kilka minut spacerem do pomnika 3- Orłów i Jeziora Rusałka. W pobliżu Urząd Miasta, liczne sklepy, apteki, przedszkola, rynek miejski Manhattan. Ścieżki rowerowe, basen olimpijski. Lokalizacja nieruchomości poza strefą płatnego parkowania, możliwość parkowania przy budynku, na terenie wspólnoty.

Polecam i zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.
Lokalizacja oferty

Agent

Kontakt