Szczecin, Pomorzany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 950 PLN
Powierzchnia
42,42 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Mieszkanie wolne od teraz
Zapraszam do zapoznania się ofertą dwupokojowego mieszkania na Pomorzanach. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. Na powierzchnię ok. 42 m2 składają się dwa pokoje - w tym jeden z dużym balkonem, łazienka, osobna toaleta, kuchnia i przedpokój. W ostatnim czasie mieszkanie zostało odświeżone.

W okolicy dużo sklepów i osiedlowych sklepików.

Czynsz najmu w wysokości 1950 zł + czynsz administracyjny 610,87 zł. (+ opłaty za prąd i gaz wg zużycia).

Zapraszamy na prezentację.
Klucze w biurze.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dominika Kędzierska

Dominika Kędzierska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).