Szczecin, Warszewo

Dom - sprzedaż 2 900 000 PLN 12 812,58 PLN/m2
226.34 m2  Pokoje: 5 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zachęcamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem.

Do sprzedaży wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnym miejscu dzielnicy Warszewo - zaledwie kilka minut spacerem do Puszczy Wkrzańskiej.
Wykonany w tradycyjnej technologii, ocieplony, wyposażony w powietrzną pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną. Wykończony materiałami wysokiej jakości, dający duże możliwości aranżacyjne.

Powierzchnia użytkowa domu wynosi niespełna 190m2, co znajduje odbicie w jego przestronności.
Na parterze znajdziemy duży salon z dwoma niezależnymi wyjściami na taras, otwartą, nowocześnie zaaranżowaną kuchnię, pokój/gabinet, łazienkę z prysznicem, dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.
Na piętrze znajdują się trzy pokoje (z których ten pełniący funkcję sypialni posiada dodatkowo garderobę) oraz duża łazienka z wanną.

Ładnie zagospodarowana działka o powierzchni ok. 850m2, dająca z jednej strony możliwość wypoczynku na otwartej przestrzeni, ale jednocześnie niewymagająca pod względem utrzymania. Znajdziemy na niej drewnianą altanę wypoczynkową oraz domek gospodarczy. Przed domem w obrębie działki wybrukowany podjazd do garażu (kostka), na którym zmieszczą się trzy auta. Dodatkowym atutem jest rozprowadzona instalacja automatycznego nawadniania - zarówno trawnika, jak i krzewów oraz drzew.

Właściciele uzyskali pozwolenie na budowę obejmujące zabudowę tarasów oraz dobudowanie jeszcze jednego pokoju na parterze - w przypadku zainteresowania rozbudową, dokumentacja do wglądu podczas prezentacji.

Dom z gatunku tych łączących najbardziej pożądane cechy:
- położony w prestiżowej dzielnicy,
- zlokalizowany w spokojnej uliczce, ale z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej,
- wyposażony w instalacje zmniejszające koszty utrzymania (pompa ciepła, fotowoltaika),
- ładnie zagospodarowany ogród z ekspozycją południowo-zachodnią,
- dający możliwości rozbudowy/zmian aranżacyjnych,
- gotowy do wprowadzenia się.

Polecam!
Lokalizacja oferty

Agent

Kontakt