Kościno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
249 000 PLN
Powierzchnia
601 m2

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 601 m2 wraz z dodatkowym udziałem w drodze wewnętrznej. Działka z dostępem do drogi publicznej.
Dostępne wszystkie media : prąd, gaz, woda, kanalizacja.
Dla przedmiotowego terenu brak MPZP.
Została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji obejmującej dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej:
- powierzchnia zabudowy - 14%
- wysokość do kalenicy - 9 m
- dachy dwuspadowe lub wielospadowe.
- minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 50% powierzchni terenu inwestycji.
Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu przystanek autobusowy.
Do CH STER dojazd zajmuje 15 min.
Zapraszam.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Katarzyna Mierzejewska

Katarzyna Mierzejewska

agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).