Pucice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
850 000 PLN
Powierzchnia
5 000 m2

Oferta na wyłączność .

Na sprzedaż teren inwestycyjny z pozwoleniem na budowę 5 budynków jednorodzinnych dwulokalowych , parterowych z poddaszem użytkowym z wbudowanym garażem jednostanowiskowym / dla jednego z lokali / - o powierzchni 130 m2 każdy .
Każdy lokal na działce 500 M2.
Działki zostaną uzbrojone w : prąd , gaz , wodę , odprowadzenie ścieków do zbiorczej oczyszczalni ścieków .
Dojazd drogą utwardzoną .
Teren płaski , suchy bez utrudnień .
Możliwość dokupienia większego terenu , które właściciel podzieli wg. wymagań kupującego .

!!!CENA NETTO!!!

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Igor Smutek

Igor Smutek

agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).