Szczecin, os. Słoneczne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 460 PLN
Powierzchnia
156 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter

Do wynajęcia powierzchnia 156 m2 zlokalizowana w obiekcie handlowym na Prawobrzeżu Szczecina. Lokal położony na parterze obiektu, jest winda. Czynsz najmu wynosi 35 zł. netto/m2 do 45 zł. netto/m2, cena ustalana jest w zależności od profilu działalności, okresu umowy... Dodatkowo koszty eksploatacyjne budynku 10,50 zł. netto/m2, koszty reklamy 3 zł. netto/ m2.
Kaucja miesięczna lub gwarancja bankowa.
W chwili obecnej jest to open space, do własnej aranżacji. Wc w ciągu komunikacyjnym korytarza. W obiekcie liczne branże sprzedażowe, wyposażenie mieszkań.
Wysokość pomieszczenia 3,25 m.
Przy obiekcie duży teren parkingowy dla klientów.
Zapraszam na prezentację.

Anna Kudlik

Anna Kudlik

dyrektor sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).