Szczecin, Gumieńce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 100 PLN
Powierzchnia
114 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
1

Lokal użytkowy o powierzchni 114 m2 na wynajem, I piętro, duże witryny. Trzy pomieszczenia biurowe, część socjalna, 2 wc. Czynsz najmu 8100 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg podzielników. Kaucja 2 miesięczna.
Przy lokalu znajdują się miejsca parkingowe. W lokalu jest klimatyzacja- ogrzewanie, na podłogach panele winylowe, oświetlenie led.
Zapraszamy!!!

Anna Kudlik

Anna Kudlik

dyrektor sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).