Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
270 000 PLN
Powierzchnia
38,31 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Do sprzedaży mieszkanie w Centrum miasta przy al. Piastów położone w przedwojennym budynku. Lokal znajduje się w oficynie na III piętrze, słoneczny z dużymi okna (drewniane).
Na powierzchnię 38, 31 m2 składają się 2 ustawne pokoje (przejściowe), kuchnia i toaleta z kabiną prysznicową.
Na podłogach panele i i wykładzina dywanowa. Umeblowanie może pozostać w mieszkaniu.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Do mieszkania przynależy piwnica i do wspólnego użytkowania powierzchnia strychowa.
Czynsz do zarządcy z funduszem remontowym ok.197 zł.
Mieszkanie do remontu. Oferta dla klienta gotówkowego.
Zapraszam

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Katarzyna Mierzejewska

Katarzyna Mierzejewska

agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).