Szczecin, Jasne Błonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 100 PLN
Powierzchnia
72,87 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
Parter

Mieszkanie 4 pokojowe na Jasnych Błoniach z 2 balkonami- wynajem od lipca.
Oferta na wyłączność!!!
Czynsz najmu 3100 zł. + 1400 zł. czynsz do spółdzielni (zawiera zaliczki na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy, ogrzewanie). Kaucja 4500 zł.
4 pokoje rozkładowe, w pokojach deska podłogowa, w pokoju dziennym narożnik, stół z krzesłami, komoda - wyjście na balkon.
W sypialni łóżko 2 osobowe, komoda, szafki nocne. W drugiej sypialni łóżko 1 os., biurko, w trzecim pokoju łóżko 1 os. - wyjście na balkon.
Kuchnia osobna z meblami, zmywarka, lodówko-zamrażarka.
Łazienka z wanna, pralka, wc osobno.
Oferta skierowana dla osób pracujących.
Zapraszam, spokojna okolica przy Jasnych Błoniach.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Anna Kudlik

Anna Kudlik

dyrektor sprzedaży

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).