Marianowo

Dom - sprzedaż 826 013 PLN 4 955,09 PLN/m2
166.7 m2  Pokoje: 5 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Chciałbyś zamieszkać bliżej natury? Marzy Ci się codzienna kawa na tarasie z widokiem na las i jezioro?
Jeśli tak, to chciałabym zaprosić do obejrzenia nieruchomości w niepowtarzalnej lokalizacji ze wspaniałym widokiem. Oferta idealna dla amatorów przyrody i łowienia ryb.
Odległość do Szczecina 60 km, do Stargardu 20 km. W miejscowości Marianowo znajduje się szkoła, apteka, poczta, sklep spożywczy, piekarnia, komunikacja miejska.
Zwarta bryła domu mieści na parterze obszerny salon z połączony z kuchnią, trzy pokoje, wc dla gości, pomieszczenie gospodarcze oraz pralnię- 123,70 m2. Duże tafle szyb wpuszczają do strefy dziennej mnóstwo światła, oferując wspaniały widok na jezioro i zapraszając do wyjścia na taras. Na pierwszym piętrze znajduje się poddasze z możliwością szerokiego zaaranżowania na pokój gościnny, pokój telewizyjny czy magazyn- 43 m2.
Zdjęcia w ofercie przedstawiają wizualizację domu.
Elewację domu możesz otrzymać w wersji podstawowej bądź wykonać ją w kilku opcajach (dodatkowych płatnych). Spośród naturalnych materiałów do wyboru deski modrzewiowe w kolorze naturalnym lub czarnym, czy też wypalane według starojapońskiej technologii.
Połacie dachów również można pokryć drewnem. Na ścianach natomiast możesz położyć płytki cementowe imitujące stare cegły, każda ręcznie formowana o unikalnym wzorze. A może wolisz jasny tynk doskonale eksponujący miejscowo stosowane okładziny drewniane lub ceglane?
Klienci mogą wybierać spośród różnych wielkości działek, zlokalizowanych w bliższym lub dalszym sąsiedztwie jeziora.
Zapraszam na prezentacje.
Lokalizacja oferty

Agent

Kontakt