Szczecin, Stare Miasto

Lokal - wynajem 6 000 PLN 70,13 PLN/m2
85.55 m2  Pokoje: 5 1905 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Prestiżowa kamienica na Starym Mieście, wybudowana na początku XX wieku, po wojnie zrekonstruowana. W ostatnim czasie został wykonany generalny remont budynku, zainstalowano zewnętrzną windę. Piękna klatka schodowa, posadzka z kamienia, balustrady -metaloplastyka z drewnianymi poręczami. Bogato zdobiony portal wejściowy.
Do wynajęcia lokal o powierzchni 85,55 m2, zlokalizowany na I piętrze. Na podaną powierzchnię składają się 3 pokoje w tym jeden z aneksem, przedpokój, łazienka i wc. Na życzenie najemcy umeblowanie kuchni. Na zdjęciach przykładowa aranżacja.
Wszystkie media z sieci miejskiej, własny węzeł cieplny korzystnie wpływa na wysokość opłat za ogrzewanie i ciepła wodę.
W kamienicy dostępne są również lokale o powierzchniach : 45 m2, 60 m2, oraz II- poziomowy ok.104 m2
Koszty najmu: czynsz najmu - 6000 netto, dodatkowo opłaty za media wg zużycia. Brak opłat do zarządcy. Kaucja 1-miesięczna.
Reprezentacyjna lokalizacja nieruchomości oraz standard jej wykończenia zachęcają do prowadzenia działalności typu biura, kancelarie, gabinety medyczne, psychologiczne oraz działalność oświatowa.

Zapraszam na prezentację.

Agent

Kontakt