Szczecin, Stare Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 305 600 PLN
Powierzchnia
104,80 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Prestiżowa, unikatowa kamienica na Starym Mieście, wybudowana na początku XX wieku, odbudowana w 1968 roku. W ostatnim czasie został wykonany generalny remont budynku i poszczególnych lokali mieszkalnych. Zainstalowano zewnętrzną windę. Piękna klatka schodowa, posadzka z kamienia, balustrady -metaloplastyka z drewnianymi poręczami. Bogato zdobiony portal wejściowy.

Do sprzedaży lokal mieszkalny II-poziomowy, położony na 3 i 4 piętrze o powierzchni użytkowej 104,80 m2 (całkowita powierzchnia 135, 76 m2). Nad mieszkanie do adaptacji powierzchni strychowa o pow. użytkowej 16,86 m2. Na podaną powierzchnię składają się:
I poziom - gabinet, toaleta i komunikacja
II poziom - przestronny salon z aneksem kuchennym ( 53, 18 m2), dwa pokoje, dwie garderoby, łazienka, komunikacja.
Na piętro prowadzą drewniane schody z pięknymi balustradami wykonanymi z metaloplastyki.
Wszystkie media z sieci miejskiej, własny węzeł cieplny korzystnie wpływa na wysokość opłat za ogrzewanie i ciepła wodę.
W kamienicy dostępne są również lokale o mniejszych powierzchniach.
Przy zakupie podatek vat 8%. Brak PCC.

Reprezentacyjna lokalizacja nieruchomości oraz standard jej wykończenia zachęcają do zamieszkania w klimatycznym miejscu z pięknymi widokami jak również do prowadzenia działalności typu biura, kancelarie, gabinety medyczne.

Zapraszam na prezentację.

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
Katarzyna Mierzejewska

Katarzyna Mierzejewska

agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).