Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
900 PLN
Powierzchnia
20 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

Pokój 1 osobowy do wynajęcia już od dzisiaj. Do dyspozycji najemców jest łazienka z wanną.
Widna i funkcjonalna kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona w kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę, kuchenkę mikrofalową i pralkę.

Przy płatności w terminie czynsz najmu to 900 zł za pokój. Dodatkowe opłaty to 420 zł./os. zaliczki na opłaty na m. in media i internet.

Mieszkanie posiada 5 niezależnych pokoi oraz jeden z aneksem kuchennym do wspólnego użytku. Mieszkanie urządzone, zadbane. Znajduje się na III piętrze w kamienicy, mieszczącej się przy ul. Kaszubskiej, nieopodal Dworca Głównego PKP. W niedalekiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe.

Kaucja 1 miesięczny czynsz z możliwością rozłożenia jej na dwie raty.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godzinach 9-17 (w pozostałe godziny proszę o kontakt SMS-owy).

Zapraszamy.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Igor Smutek

Igor Smutek

agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest City Nieruchomości Bartosz Ciechanowicz z siedzibą w Szczecin (71-112) przy Poniatowskiego 76b/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).