Szczecin, Śródmieście

Obiekt - wynajem 16 900 PLN 39,76 PLN/m2
425 m2  Pokoje: 7 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Do wynajęcia obiekt biurowo – produkcyjno - magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji.

Na powierzchnię 425 m2 składa się: hala (214 m2), dwie powierzchnie magazynowa (po 34 m2 każda), powierzchnia biurowo-handlowa (98 m2). oraz trzy WC.
Część biurowo-handlowa składa się z dużej sali sprzedaży oraz dwóch pokojów biurowych. W tej części rozprowadzono instancję klimatyzacji. Do biur prowadzi wejście z zewnątrz oraz wejście bezpośrednio z hali.

Hala ogrzewana, w bardzo dobrym stanie technicznym, z oknami oraz oświetleniem elektrycznym. Wydzielone pomieszczenie socjalne (45 m2) z dwoma WC. Hala posiada jedną rolowaną bramę wjazdową o wymiarach 2,3 x 3,3 m oraz wejście z części biurowej. Podłoga betonowa, równa, bezpyłowa, ściany i sufit odmalowane,. Wysokość hali: 5,0 – 8,0 m. Hala jest ogrzewana – ogrzewanie z sieci miejskiej - koszt zawarty jest w cenie.

Obiekt po generalnym remoncie. Dodatkowo płatna energia elektryczna (dostęp do prądu 1 i 3 fazowego (każda moc). Możliwość parkowania samochodów, dojazdu samochodem dostawczym.

W nieruchomości jest zainstalowany system alarmowy. Możliwy jest dostęp do szybkiego internetu. Istnieje możliwość skorzystania z tablicy reklamowej.

Do czynszu najmu należy doliczyć VAT, koszt ogrzewania zawiera się w czynszu. Do kwoty wynajmu zostanie doliczony VAT. Wymagana kaucja w wysokości 20 000 PLN. Wymagana umowa na czas nieokreślony z min 6 miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Teren na którym znajduje się hala jest ogrodzony, zamykany na noc i dozorowany przez firmę ochroniarską (oraz monitorowany 24h/dobę).

Świetna lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, dogodny dojazd do autostrady (A3, A6). Dojazd dla pracowników i klientów komunikacją miejską - blisko przystanki. Sąsiedztwo licznych obiektów i hurtowni wielu branż.

Agent

Kontakt